Олександрія представила оновлений тренерський штаб на чолі з Ротанем: команда вперше зібралася у 2023 році

Переглядів 1533
Дмитро Котков
Дмитро Котков
1 голос
Олександрія представила оновлений тренерський штаб на чолі з Ротанем: команда вперше зібралася у 2023 році
Новий тренерський штаб Олександрії. Фото: Олександрія
ФК Олександрія вперше зібралася у 2023 році. Новоспечений наставник олександрійців Руслан Ротань з оновленим тренерським штабом команди зустрілися з підопічними.

Сьогодні, 12 січня, основний склад Олександрії вперше зібрався разом у 2023 році, повідомляє офіційний сайт клубу з Кіровоградської області.

Футболістам офіційно були представлені головний тренер команди Руслан Ротань та оновлений тренерський штаб, до якого увійшли: старший тренер Сергій Кравченко, тренер Володимир Єзерський, тренер воротарів Володимир Тименко, фахівець з фізичної реабілітації Володимир Томіленко та аналітик команди Євгеній Гресь.

Познайомившись, футболісти та тренери олександрійської команди обговорили плани на найближчі дні та майбутні зимові збори в Туреччині.

Зазначимо, що після першої частини сезону Олександрія з 24 очками в активі іде на п’ятому місці в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України.

Друга частина сезону для олександрійців розпочнеться матчами з харківським Металістом 1925 (25.02), з Дніпром-1 (04.03), з закарпатським Минаєм (11.03) та з харківським Металістом (18.03).