Олександрія програла батумському Динамо: команди забили шість м’ячів

Переглядів 480
Олександрія в матчі з Динамо Батумі. Фото: Олександрія
Команда УПЛ Олександрія зустрічалася в рамках спарингу з Динамо Батумі. Матч вийшов гольовим. У підсумку з рахунком 4:2 перемогли в цій зустрічі грузини.

Після невеличкого відпочинку Олександрія розпочала другий етап підготовки на зимових зборах у Туреччині спарингом проти ФК Динамо (Батумі).

Олександрійці домінували практично весь перший тайм, повідомляє офіційний сайт українського клубу. Стартові хвилини та кінцівка тайму були за гравцями Динамо: на 37 та 44 хвилинах вони відзначилися голами (обидва м'ячі були забиті зі стандартів).

На початку другого тайму після гарної атаки олександрійці забили. Голом відзначився Вікентій Волошин на 51 хвилині.

На 64 хвилині непорозуміння футболістів української команди у власному штрафному майданчику призвело до третього голу. Валерій Бондаренко віддав пас на Георгія Єрмакова, який не встиг відреагувати, і м'яч закотився  у ворота.

На 79 хвилині чергова атака містян завершилася взяттям воріт. Олег Кожушко віддав чудовий пас на Сергія Рибалку, який зльоту пробив прямо в сітку воріт.

На 85 хвилині футболісти Динамо знову забили та перемогли у підсумку з рахунком 4:2.