Олександрія вигризла перемогу завдяки голу Костишина на сьомій доданій хвилині: інтригуюча розв’язка в матчі з п'ятьма забитими м'ячами

Переглядів 510
Олександрія - Верес. Фото: Google
Олександрія на своєму полі в рамках 13 туру УПЛ перемогла Верес. Команда Юрія Гури переграла на своєму полі підопічних Юрія Вірта з рахунком 3:2.

13 листопада в рамках 13 туру УПЛ Олександрія на стадіоні «Ніка» приймала рівненський Верес.

Перша половина зустрічі завершилася внічию 1:1. На гол Дениса Мирошниченка господарі відповіли точним ударом у виконанні Михайла Шестакова. У другому таймі Олександрія знову вийшла вперед – на цей раз гол до свого активу записав Андрій Цуріков. Але Вересу знову вдалося повернути статусу поєдинку паритет після забитого м’яча у виконанні Миколи Гайдучика.

Коли здавалося, що зустріч завершиться результативною нічиєю, слово взяв Денис Костишин, який вже на 90+7 хвилині третій раз у цьому матчі вивів господарів уперед. На цей раз олександрійцям вдалося втримати переможний результат та перемогти у зустрічі з рахунком 3:2.

УПЛ. 13 тур

Олександрія – Верес – 3:2 (1:1)

Голи: Мирошниченко, 18, Цуріков, 79, Костишин, 90+7 – Шестаков, 33, Гайдучик, 90+1.

Завдяки цій перемозі Олександрія з 23 очками в активі знаходиться на четвертому місці в турнірній таблиці УПЛ. Верес з 17 балами розташувався на шостій позиції.