Олександрія зіграла внічию з бронзовим призером чемпіонату Латвії: Мустафаєв відзначився голом-красенем

Переглядів 830
Олександрія на зборах. Фото: Олександрія
Олександрія Руслана Ротаня в рамках товариського поєдинку зустрілася з представником Латвії, а саме з РФШ. Контрольний матч завершився внічию 1:1.

Сьогодні, 16 лютого, футболісти Олександрії на зимових зборах в Туреччині зіграли спаринг проти бронзового призера Вищої ліги Латвії – ФК РФШ.

Суперники обмінялися голами в кожному з таймів, повідомляє офіційний сайт клубу УПЛ. Першими відкрили рахунок олександрійці. На 40 хвилині Еміль Мустафаєв забив дуже красивий гол зі стандарту, закрутивши м’яча в дальній від воротаря кут. Це був найнебезпечніший момент у першій половині зустрічі.

У другому таймі малюнок гри дещо змінився. Містяни додали в атакувальних діях, почали з’являтися моменти, але не вистачало влучності на завершальній стадії атак. На 54 хвилині Вікентій Волошин, пройшовши з центра поля з м’ячем, зробив забігання у штрафний майданчик латвійців і пробив. Воротар зафіксував м’яч в руках.

Тричі турбував голкіпера РФШ Максим Третьяков. Але в кожному з епізодів за участю нашої «десятки» знову надійно грав голкіпер суперника. На 88 хвилині одна з небагатьох атак латвійців завершилася взяттям воріт. У підсумку нічия - 1:1.