Олександрія знайшла заміну Ротаню: Вацко заявив, що за цього тренера доведеться заплатити

Переглядів 96
Аватар Данило Моісєнков Данило Моісєнков
2 голоси
Олександрія знайшла заміну Ротаню: Вацко заявив, що за цього тренера доведеться заплатити
Сергій Шищенко. Фото: ФК Оболонь
Після відходу Руслана Ротаня, Олександрія знайшла спеціаліста, який зможе його замінити на посаді головного тренера. Віктор Вацко повідомив усі деталі.

Після історичного сезону УПЛ, в якому Олександрія фінішувала на другому місці, головний тренер команди Руслан Ротань пішов з клубу, очоливши Полісся.

Але сама Олександрія вже визначилася з новим тренером, як повідомляє відомий журналіст і коментатор Віктор Вацко.

У клубі хочуть, щоб Ротаня замінив наставник столичної Оболоні Сергій Шищенко, проте у нього залишається два роки за контрактом, тож кияни вимагатимуть компенсації.

Ба більше, до екстренера Полісся виявляють інтерес також й інші команди УПЛ, а у списку Олександрії є ще й Володимир Шаран та Олександр Кучер.

  • Ротань очолював Олександрію з 2022 року та у сезоні 2024/25 привів клуб до срібла УПЛ, завдяки чому вони зіграють у кваліфікації до Ліги конференції.
  • Потрапити до цього єврокубку може і Полісся, з яким Руслан Петрович підписав угоду до літа 2027 року.
  • Оболонь під керівництвом Шищенка зуміла зберегти прописку в УПЛ, посівши 11-у сходинку.
Найкращі букмекери
100000 грн
9.9
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія КРАІЛ № 559 від 05.12.2024
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри