Пенальті, гол форварда колишній команді та шалений розгром: як завершився матч Оболоні та Руха

Переглядів 546
Матч Оболонь - Рух. Фото: УПЛ
Львівський Рух із рахунком 4:0 здобув мегавпевнену перемогу на виїзді в поєдинку з київською Оболонню. Галичани один м'яч забили в першому таймі, а інші три – в другому.

11 серпня в рамках другого туру Прем’єр-ліги України київська Оболонь на своєму полі приймала львівський Рух.

Галицька команда виграла перший тайм, завдяки голу Остапа Притули з пенальті. У другій половині зустрічі галичанам вдалося збільшити перевагу. Своїми голами це зробили ексгравець Оболоні Ігор Краснопір, Ілля Квасниця та бразилець Клайвер.

Відзначино, на 78-й Краснопір отримав травму та покинув поле. Замість українця вийшов Клайвер.

У підсумку Рух здобув перемогу з розгромним рахунком 4:0!

Відео голів дивіться тут

УПЛ. Другий тур

Оболонь (Київ) – Рух (Львів) – 0:4

Голи: Притула, 18 (з пенальті), Краснопір, 67, Квасниця, 87, Клайвер, 90.

• Зазначимо, що Рух здобув 30-ту перемогу в УПЛ.
  • Після цього поєдинку Оболонь з одним очком посідає 12 місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги. Рух із трьома балами та грою в запасі іде третім.