Пенальті, розгром, п’ять голів: Полісся і Верес зіграли феєричний матч з незвичним форматом

Переглядів 4838
4 голоси
Гравці Полісся. Фото: ФК Полісся
Житомирське Полісся доволі легко розібралося з рівненським Вересом на виїзді, забивши чотири м'ячі напередодні старту у кваліфікації Ліги конференцій.

У середу, 10 липня, на стадіоні «Авангард» у Рівному Верес зустрічався з житомирським Поліссям в рамках товариського матчу.

Поєдинок відбувся у форматі чотирьох таймів по 30 хвилин за згодою обох сторін.

У «вовчому» дербі перемогу святкували підопічні Імада Ашура, які чотири рази відзначалися у воротах команди Олега Шандурка: на 2, 76, 81 та 100 хвилинах.

Верес натомість зумів лише одним забитим м'ячем, який на свій рахунок записав Микола Гайдучик, що реалізував удар з пенальті на 111-й хвилині.

Товариський матч

Верес – Полісся – 1:4

Голи: Микола Гайдучик (111', пен.) – Жоау Віалле (2'), Луіфер (76'), Богдан Кушніренко (81', 100')

Зазначимо, що Полісся здобуло перемогу вже у третьому літньому товариському матчі поспіль: Кудрівка-Нива (2:1), ЛНЗ (1:0). Водночас Верес програє у передсезонці вже вдруге, однак має у власному активі й перемогу: Рух (0:4), Звягель (3:1).

• Полісся минулого сезону посіло п'яте місце в чемпіонаті України та влітку стартує у кваліфікації до Ліги конференцій.
  • 25 липня та 1 серпня команді Ашура протистоятиме Олімпія Любляна в рамках другого раунду кваліфікації.
  • Верес врятувався від вильоту з УПЛ у кампанії 2023/24 лише завдяки звитязі у стикових матчах над Епіцентром (1:1, 3:1).