«Переляканість супроводжує наших арбітрів уже багато десятків років»: Несенюк — про помилки українських суддів

Переглядів 936
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Переляканість супроводжує наших арбітрів уже багато десятків років»: Несенюк — про помилки українських суддів
Микола Несенюк. Фото: Google
Голова департаменту київського Динамо з роботи зі ЗМІ Микола Несенюк висловився щодо останніх помилкових рішень українських арбітрів у внутрішньому чемпіонаті.

Микола Несенюк вважає, що помилки арбітрів — невід’ємна частина гри, але не правильні рішення наших суддів перетворюють футбол в інший вид спорту.

«Слід перемагати попри помилки арбітрів. Тому що ці помилки, на моє глибоке переконання, є невід'ємною частиною гри у футбол, і без них футбол буде прісним та нецікавим. 

Є лише один нюанс – помилки закордонних арбітрів у їхніх зарубіжних чемпіонатах є частиною їхнього (!!!!!) футболу, а помилки українських арбітрів є частиною нашого футболу, який все більше і більше виглядає порівняно з ними дещо іншим видом спорту».

Також Несенюк звернув свою увагу на те, що українські рефері виходять на поле перелякані, ніби їх зараз будуть бити.

«Коли український футбольний рефері виходить на поле, він дивиться довкола так, ніби його зараз почнуть бити. І цей переляк не залишає його до останніх секунд. 

Ця переляканість супроводжує наших арбітрів уже багато десятків років. Якби хтось «зсередини» розповів усю правду про причини згаданого переляку, це було б цікавіше за будь-якого детектива».

Додамо, що київське Динамо з 36 очками в активі іде на четвертому місці в турнірній таблиці Прем’єр-ліги України. Наступний матч команда Луческу проведе проти луганської Зорі, яка йде третьою.