Перемога та поразка: Львів та Колос зіграли спаринги проти грузинських команд

Переглядів 688
Колос на зборах. Фото: Колос
В рамках контрольних поєдинків у Туреччині на зборах Львів виграв у Торпедо з Кутаїсі з рахунком 1:0, а ковалівський Колос поступився Самгуралі (1:2).

Десятого лютого в рамках товариських матчів на зборах представники УПЛ Львів та Колос зустрілися з командами, які виступають в чемпіонаті Грузії.

Львів завершив перший тренувальний збір у Туреччині. Галицька команда зустрілася з Торпедо Кутаїсі та перемогла з рахунком 1:0, завдяки голу гравця на перегляді, який відзначився влучним ударом на 33 хвилині спарингу.

Товариський матч. Туреччина. 10 лютого

Львів - Торпедо Кутаїсі – 1:0 (1:0)

Гол: Гравець на перегляді, 33.

Також Колос зустрівся з грузинським Самгуралі і поступився з рахунком 1:2. Єдиним голом за ковалівців відзначився Мілько з пенальті на початку другого тайму.

Товариський матч. Туреччина. Белек. 10 лютого

Колос (Ковалівка) - Самгуралі (Грузія) – 1:2 (0:1)

Голи: Мілько, 48 (з пенальті) - Патаркацішвілі, 44, Ломінадзе, 90+3.

Наступний контрольний матч Колос зіграє 18 лютого проти представника Казахстану – ФК Атирау.