Перемогла дружба: Рух перед відпусткою розписав мирову з польським Відзевом

Переглядів 284
Товариський матч між лодзьким Відзевом і львівським Рухом, в якому вистачало небезпечних моментів, завершився без голів – 0:0.

Для Руху це був останній поєдинок року перед відпусткою, а Відзев лише розпочав зимові збори, готуючись до рестарту сезону в польській Екстраклясі наприкінці січня.

Наставник Руху Леонід Кучук випустив в кожному з таймів два різних склади. Фінальний свисток зафіксував підсумковий рахунок зустрічі – 0:0.

Товариський благодійний матч.

Відзев – Рух 0:0.

Рух (перший тайм): Герета, Роман, Веремієнко, Холод, Лях, Підгурський, Сапуга, Федор, Квасниця, Климчук, Карабін.

Рух (другий тайм): Паньків, Веремієнко, Холод, Альваренга, Мисик, Довгий, Пастух, Таллес, Руніч, Столярчук, Енобахар.

На 27-й хвилині Павловскі (Відзев) не реалізував пенальті  (воротар).

Рух за підсумками першого кола УПЛ набрав 14 очок і посідає 12 місце у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.