Перша перемога Ворскли у 2023 році: Ковалець поступився у тренерському двобої Скрипнику

Переглядів 1210
Ворскла - Інгулець. Фото: УПЛ
Матч 20-го туру української Прем'єр-ліги, у якому Ворскла приймала петровський Інгулець, відбувся сьогодні у Полтаві та завершився перемогою господарів поля (1:0).

Перший тайм запам'ятався двома вимушеними замінами – через пошкодження поле залишили форвард петровської команди Олександр Козак та хавбек полтавців Владлен Юрченко.

Команда Віктора Скрипника вийшла вперед на початку другого тайму завдяки голу захисника Василя Кравця, який ударом головою зблизька замкнув передачу від Олександра Скляра.

Денис Олійник та Рікардо Лопес могли збільшувати перевагу Ворскли наприкінці матчу, але голкіпер гостей Олег Білик двічі врятував свою команду.

Ворскла зіграла 20 поєдинків, набрала 23 очки і вийшла на восьме місце у турнірній таблиці, випередивши Інгулець, який має на один заліковий пункт менше та одну гру в запасі.

У 21-му турі української Прем'єр-ліги Інгулець зіграє 15 квітня вдома проти ковалівського Колосу, а Ворскла наступного дня зустрінеться на виїзді з одеським Чорноморцем.