Перша поразка Ковальця: Чорноморець перервав чотириматчеву переможну серію Інгульця

Переглядів 458
Поєдинок між Інгульцем та Чорноморцем відкривав програму матчів неділі у 18 турі УПЛ. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 1:2.

Інгулець у випадку перемоги над Чорноморцем міг збільшити відрив від небезпечної зони, а Чорноморець, в свою чергу, прагнув покращити турнірне становище перед паузою на збірні.

Все перевернулося з ніг на голову вже на 20-й секунді поєдинку, коли голкіпер Інгульця Андрій Паламарчук збив у власному штрафному гравця Чорноморця Зігі Бадібангу. Бельгієць вдало підставився та заробив одинадцятиметровий, який реалізував новачок команди Гай Хадіда.

До перерви Чорноморець подвоїв перевагу в рахунку на контратаці, яка завершилася голом Даниїла Алефіренка на 40-й хвилині. Нападник, який належить Зорі, класно оцінив ситуацію та перекинув Паламарчука, який задалеко вийшов з воріт.

В другому таймі Інгулець намагався змінити хід гри, проте у вирішальній стадії команда била повз ворота. Найбільш небезпечний момент був у Івана Головкіна після скидки Максима Марусича на 78-й хвилині пробив над поперечкою.

За кілька хвилин той-таки Головкін підступним ударом у ближній кут дезорієнтував Дмитра Непогодова, подарувавши інтригу на заключні хвилини протистояння.

Чорноморець в час, що залишився, втримав переможний результат. Фінальний свисток зафіксував перемогу гостей з рахунком 2:1.

В наступному турі Інгулець завітає в гості до Миная (1 квітня), а Чорноморець гратиме з Шахтарем (2 квітня).