Перший на вихід: Григорчук розпочав кадрову чистку складу в одеському Чорноморці

Переглядів 4922
Артем Жилінський
Артем Жилінський
2 голоси
Перший на вихід: Григорчук розпочав кадрову чистку складу в одеському Чорноморці
Сергій Петько. Фото: ФК Чорноморець
28-річний півзахисник одеського Чорноморця Сергій Петько достроково отримав статус вільного агента та залишив команду. За два періоди в Одесі він відіграв у 33 матчах, забив один гол та віддав один асист.

Петько тільки влітку прийшов до Чорноморця на правах вільного агента з Вереса, але стати основним у команді Романа Григорчука йому не вдалося.

«Чорноморець припиняє співпрацю із досвідченим півзахисником – команду залишає Сергій Петько. Ми дякуємо Сергію за час, проведений у клубі. Бажаємо гравцеві успіхів у подальшій кар'єрі, яскравих матчів, перемог, результативних дій на полі. І, звичайно, якнайменше травм», – говорить заява прес-служби одеситів.

Петько перебував у структурі Чорноморця з 2013 року, а з 2015 року перейшов до першої команди одеситів. Перший раз він пробув у клубі до літа 2017 (з перервою на невелику оренду у Верес).

За два періоди в Одесі він відіграв у 33 матчах, забив один гол та віддав один асист. Примітно, що цього сезону він взяв участь лише у двох матчах. Також у кар'єрі півзахисника була Волинь та Перлина.