Під наглядом Усика: Полісся з двома вилученнями у матчі перемогло Динамо і вийшло на перше місце в УПЛ

Переглядів 5484
4 голоси
У п'ятницю, 6 жовтня, у поєдинку 10-го туру української Прем'єр-ліги житомирське Полісся на своєму полі приймало київське Динамо. Матч завершився перемогою господарів з рахунком 3:2.
  • 470-й гостьовий матч Динамо в УПЛ, у якому динамівці зазнали 60-ї виїзної поразки.
  • Загальна гольова серія Динамо продовжується в Чемпіонатах 19 ігор – 48 голів.
  • Полісся в УПЛ на своєму полі ще внічию не грало: чотири перемоги та поразка.
  • Андрій Гітченко (Полісся) провів 250-й матч в складі різних клубів у всіх турнірах.
  • 10-й матч Полісся при Юрію Калитвинцеву.
  • Юрій Калитвинцев за часів незалежності України провів за Динамо у всіх турнірах 130 ігор (20 голів).
  • 50-й матч в УПЛ провів Владислав Ванат (Динамо).

Команда Мірчі Луческу вийшла вперед на четвертій хвилині зустрічі – Назар Волошин після закидання з глибини поля віддав ефектний пас п'ятою на Віталія Буяльського, який ударом з близької відстані відправив м'яч у ворота голкіпера господарів Дениса Бойка.

Через 11 хвилин півзахисник Полісся Борис Крушинський дальнім ударом зрівняв рахунок, відправивши м'яч у кут воріт Георгія Бущана.

На 50-й хвилині Буяльський оформив дубль, реалізувавши пенальті.

Відео забитих м'ячів у матчі Полісся – Динамо дивіться в телеграм-каналі FanDay.net

За сім хвилин Морозко отримав другу жовту картку і залишив Полісся в меншості.

На 64-й хвилині форвард житомирської команди Пилип Будківський, який вийшов на заміну двома хвилинами раніше, зрівняв рахунок ударом із центру штрафного майданчика після навісу з кутового.

Через шість хвилин хавбек Полісся Артем Козак ударом з десяти метрів у кут воріт Бущана вивів свою команду вперед.

На третій компенсованій хвилині динамівець Олександр Караваєв отримав пряму червону картку за небезпечну гру проти Артема Смолякова.

Додамо, що за матчем з трибун спостерігав український боксер Олександр Усик, який заявлений за Полісся на цей сезон.

Чемпіонат України

10-й тур

Полісся – Динамо – 3:2

Голи: Буяльський, 4 (0:1). Крушинський, 15 (1:1). Буяльський, 50 – з пенальті (1:2). Будківський, 64 (2:2). Козак, 70 (3:2).

• Полісся набрало 19 очок і вийшло на перше місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Динамо посідає п'яту сходинку, маючи у своєму активі 15 очок після семи матчів.
  • Наступний матч житомиряни проведуть в гостях проти Ворскли 22 жовтня. Динамо у цей же день вдома прийме Дніпро-1.