Піхальонок закрив питання Шахтаря і трансферу в Динамо: новачок киян розставив всі крапки у гучному переході

Переглядів 316
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Піхальонок закрив питання Шахтаря і трансферу в Динамо: новачок киян розставив всі крапки у гучному переході
Олександр Піхальонок. Фото: ФК Динамо
Півзахисник Динамо Олександр Піхальонок поділився своїми мотивами переходу саме в київський клуб попри інтерес із боку його рідного Шахтаря.

Нещодавно Динамо оголосило про трансфер півзахисника Олександра Піхальонка з Дніпра-1, який заради цього відмовився від повернення в Шахтар.

Український футболіст прокоментував цей перехід, поділившись деталями щодо ситуації із Шахтарем.

«Спочатку надійшла конкретика від Динамо. Коли Шахтар дізнався, що Динамо хоче придбати мене, маючи перше право на мене, гірники також висунули свої умови. Багато часу пішло на роздуми, оскільки було багато юридичних питань, щоб Шахтар не чинив жодних перешкод».

Олександр розповів, чому саме його вибір пав на Динамо, а не на донеччан.

«Були пропозиції від обох клубів? Так, і я обрав Динамо. Дуже щасливий бути тут. Чому? На даному етапі кар’єрі душа більше лежить до Динамо. Буду старатися на 100 відсотків віддаватися в іграх за біло-синіх».

Півзахисник також висловився стосовно того, наскільки успішно розвивається його кар'єра попри те, що він не зміг заграти в Шахтарі.

«Чи все йде добре? Так, цілком, я ні про що не шкодую. Це минуле. У мене немає образи на Шахтар, просто потрібно доводити на футбольному полі. Розумію, що матчі Динамо із Шахтарем – це дербі просто топ-рівня.

Я грав проти Шахтаря у складі Дніпра-1, це також були класні ігри, але у футболці Динамо це буде зовсім інший рівень та відповідальність», – приводить слова Піхальонка пресслужба киян.

  • Контракт півзахисника з Динамо розрахований на п'ять наступних сезонів.
  • Олександр є вихованцем Шахтаря, з якого у 2020 році перейшов у Дніпро-1 спочатку на правах оренди, а потім й повноцінного трансферу.