«Після другого голу стало легше»: тренер Зорі висловився про перемогу над Минаєм

Переглядів 150
0 голосів
Младен Бартулович, фото: ФК Динамо
Тренер Зорі Младен Бартулович підбив підсумки матчу 20 туру української Прем'єр-ліги проти Миная (2:0), який вчора проходив у Києві.

Зоря завдяки голам Антюха та Бугая обіграла Минай (2:0) в поєдинку 20 туру УПЛ.

Бартулович після матчу висловився про гру Зорі, яка вилізла із небезпечної зони.

«Налаштовувалися на важкий матч, тому що Минай пристойно виглядав з Дніпром-1 та Металістом-1925. Завдання було грати с перших хвилин агресивно. Якщо давати Минаю грати, то вони можуть чудово діяти з мʼячем, що вже показали навесні. Було завдання забити швидкий гол. Нам вдалося це зробити.

Трохи нервова гра була потім, тому що не могли забити якийсь період часу другий мʼяч. Але після другого голу стало легше для нас. Треба відновитися та готуватися до Динамо», – наводить слова тренера прес-служба Зорі.

• Зоря посідає 11 сходинку в турнірній таблиці УПЛ, маючи 19 залікових пунктів.
  • 12 березня Зоря проведе наступний матч в УПЛ проти Динамо (15:30).