Півзахисник Карпат виніс вердикт Лупашку: бразилець сказав правду про роботу з головним тренером львів’ян


Бразильський хавбек Карпат Бруніньйо в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» розповів про спільну роботу з головним тренером львівського клубу Владиславом Лупашком.
Бруніньйо зазначив, що виступи в Україні стали для нього абсолютно новим досвідом.
«Практично всього [довелося переучуватися]! Я ніколи раніше не грав так у своїй кар'єрі – постійно пресингуючи суперника, використовуючи його глибину та створюючи йому дискомфорт увесь час.
Мені знадобилося кілька ігор, щоб звикнути до цієї формації, і сьогодні я на 100% адаптований до такого типу гри, і мені це дуже подобається».
Він високо оцінив Лупашка.
«Мені дуже імпонує Лупашко як тренер і як людина. Він багато спілкується зі мною і робить так, щоб мені було абсолютно комфортно грати і викладатись на полі.
Багато чим із того, що я роблю сьогодні, я завдячую йому і його тренерському штабу. Вони дуже допомогли мені адаптуватися до країни і гри тут, в Україні».
У поточному сезоні 24-річний Бруніньйо забив сім м'ячів і зробив одну результативну передачу в 18 матчах за свій клуб.