Початок покладено: Минай на очах вболівальників Інгульця здобув першу перемогу під керівництвом Шарана

Переглядів 968
Володимир Шаран. Фото: ФК Минай
Поєдинок Інгулець - Минай підсумував програму четвертого туру української Прем'єр-ліги. Гра в Петровому завершилася перемогою гостей з рахунком 2:1.
  • Минай здобув першу виїзну перемогу в УПЛ;
  • Сергій Лавриненко провів 50-й матч на чолі різних клубів Прем'єр-ліги (Зірка, Інгулець);
  • Минай перервав безвиграшну серію в чемпіонаті, яка налічувала 19 ігор:
  • Нападник Інгульця Олександр Козак відіграв 50-й матч в УПЛ.

У першому таймі м'яч не затримувався довго в центрі поля, а біля обох воріт виникали моменти, один з яких призвів до забитого голу гостей. Нападник Минаю Єгор Твердохліб відзначився дебютним голом в УПЛ, який дозволив закарпатцям піти на перерву за переваги в рахунку.

В другому таймі Інгулець за підтримки вболівальників, які спостерігали за грою поза межами стадіону намагався знайти свій шанс, але захист господарів проспав підключення Ігоря Гончара на фланзі, який знайшов в штрафному Олексія Хахльова, що призвело до другого голу Минаю на 60-й хвилині.

Інгулець після двох пропущених голів намагався змінити ситуацію до фінального свистка, але наприкінці матчу отримав перевагу в одного гравця після вилучення голкіпера Минаю Олександра Бандури за гру рукою за межами штрафного майданчика.

Інгульцю одразу після вилучення вдалося відродити інтригу в матчі завдяки голу Козака зі штрафного. Гості намагалися апелювати до арбітрині, що останній дотик зробив Максим Марусич, який перебував поза грою, але Романюк рішення не змінила.

Минаю в заключні хвилини вдалося вистояти, а фінальний свисток сповістив про перемогу закарпатців з рахунком 2:1, яка стала першою для головного тренера Володимира Шарана в новій команді.

У наступному турі Минай зіграє проти Динамо, а Інгулець протистоятиме Ворсклі. Матчі відбудуться на початку жовтня після паузи на матчі збірних.