Полісся не помітило Чорноморець: Ашур розповів, звідки прийшла перемога в Одесі

Переглядів 993
Імад Ашур. Фото: ФК Полісся
Головний тренер Полісся Імад Ашур підбив підсумки матчу п'ятого туру УПЛ проти Чорноморця (4:1), який сьогодні проходив в Одесі.

Імад Ашур проаналізував перемогу Полісся над Чорноморцем перед міжнародною паузою.

«Ментальна складова, як і фізична, буде грати свою роль. Ми розуміли, що в другому таймі суперник буде битися за кожен м’яч, буде вигризати кожен епізод, буде бажати все ж таки додати до цього голу в роздягальню. Нам довелося перш за все подивитися ті епізоди першого тайму, де ми могли недопрацювати або прийняти не ті рішення, про які ми домовлялися.

У другому таймі, знову ж таки, рахунок мав бути для нас 0:0, але ми розуміємо, що ментально це не так все просто, бо ментально і 3:0 – це вже для нас тотальна перевага, ментально і гол в роздягальню – вже певний удар і певне натхнення для суперника. Якщо в першому таймі, грали в нашу гру, яку ми хотіли нав’язувати, то в другому доведеться домінувати, коли ми страждаємо», – сказав Ашур в ефірі UPL.TV.

• Полісся з десятьма балами вийшло на другу позицію в чемпіонаті України.
  • 15 вересня Полісся зіграє наступний матч в УПЛ проти Вереса.