Полісся програло четвертий матч поспіль: тренер команди назвав одну людину, що винна в розгромі від Чорноморця

Переглядів 4569
Сергій Шищенко. Фото: ФК Полісся
В.о. головного тренера Полісся Сергій Шищенко прокоментував чергову поразку своєї команди, на цей раз від Чорноморця. Спеціаліст взяв провину на себе.

У суботу, 30 березня, Полісся разгромно поступилося Чорноморцю із рахунком 1:4 у матчі 22-го туру чемпіонату України.

Житомиряни не виграють починаючи з листопада минулого року, за раз зігравши вісім поєдинків: чотири поразки поспіль та стільки ж нічиїх.

Виконуючий обов'язки головного тренера команди Сергій Шищенко визнав свою провину за цей результат та вибачився перед президентом клубу Геннадієм Буткевичем.

«Я хочу вибачитися перед вболівальниками, перед президентом клубу. Це моя провина, я повністю беру відповідальність за сьогоднішній результат. В нас не вийшла гра в другому таймі.

В першому епізодично виходило те, що ми планували. Були непогані підходи до воріт, але ми не скористалися своїми можливостями. А другий тайм був провальний. Будемо аналізувати і розбиратися, що відбулося».

Окрім цього, спеціаліст висловився стосовно кадрових втрат та ходу поєдинку.

«Були проблеми зі складом. Чоботенко був відсутній, Тейлор травма, Шабанов травма. Збірники приїхали в різних кондиціях, тому не було часу підготувати збірників, як ми хотіли.

Вилучення вплинуло, ми десь психологічно були подавлені. Ми хотіли відігратися і були непогані моменти, коли рахунок став 3:1 забили б другий гол, і була б інша ситуація. А так пропустили четвертий і повністю контроль гри пропав», – сказав Шищенко в ефірі YouTube-каналу «УПЛ ТБ».

• Наразі Полісся посідає шосте місце, маючи в своєму активі 33 залікові пункти.
  • Четвертого квітня команда Шищенка зіграє проти Ворскли в 1/2 фіналу Кубку України.