Полісся втратило нагоду обігнати Дніпро-1: команда Калитвинцева зіграла внічию з Рухом

Переглядів 471
Рух - Полісся. Фото: УПЛ
У матчі 18-го туру Української Прем'єр-ліги львівський Рух приймав у себе вдома житомирське Полісся. Поєдинок між цими командами завершився внічию 1:1.

Сьогодні, 25 лютого, в рамках 18 туру Прем'єр-ліги України Рух у Львові зустрічався з житомирським Полісся.

Команди видали яскравий перший тайм, адже в ньому було забито два м'ячі. Спочатку після подачі вінгера Полісся Бені Макуана відкрити рахунок зумів Пилип Будківський, який реалізував свій момент.

Проте господарі швидко відповіли.  Підгурський впевнено реалізував пенальті, не залишивши шансів голкіперу Денису Бойко.

В другому таймі команди не змогли подарувати вболівальникам забиті м'ячі, хоча й Полісся мало декілька можливостей, щоб повести в рахунку. Тому фінальний свисток зафіксував бойову нічию 1:1.

▶️Переглянути усі голи матчу Рух - Полісся можна в телеграм-каналі FanDay

Українська Прем'єр-ліга, 18-й тур

Рух - Полісся - 1:1

Голи: Підгурський, 31 - Будківський, 12

• На даний момент Полісся з 33-ма очками в активі посідає третє місце в турнірній таблиці УПЛ.
  • Рух має 27 балів та знаходиться на шостій позиції.
  • Житомирська команда зустрінеться з черкаським ЛНЗ 1 березня. Початок цієї зустрічі о 18:00.
  • Львівський клуб поїде в гості до Колоса 2 березня і матч також розпочнеться о 18:00.