Полісся з Бойком у складі зробило яскравий камбек на зборах у Австрії: житомирська команда забили чотири голи супернику

Переглядів 584
Полісся святкує гол у ворота австрійців. Фото: YouTube-канал Полісся
Житомирське Полісся з впевненим рахунком 4:1 розібралося в контрольному поєдинку проти австрійського Грацера. На пропущений м'яч у першому таймі представник УПЛ у другій половині зустрічі відповів чотирма автографами у воротах опонента.

15 липня Полісся зіграло п'ятий фінальний контрольний поєдинок в рамках літніх навчально-тренувальних зборів, які проходять в Австрії. Заключним суперником житомирян став австрійський Грацер з міста Грац, який виступає в другому дивізіоні країни.

«Вовки» пропустили у першому таймі — після відбитого Денисом Бойком пенальті першим на добиванні виявився гравець австрійської команди. Але в другом таймі Полісся зуміло зробити яскравий камбек. Результат — чотири забитих м'ячі від житомирян.

За Полісся відзначились голами Дмитро Шастал, Еміль Мустафаєв, Деніс Янаков та Борис Крушинський. У підсумку перемога 4:1 на користь «вовків».

• Полісся після переможного сезону в Першій лізі зіграє в Прем’єр-лізі України.
  • Для Полісся новий сезон розпочнеться виїзним матчем УПЛ з Вересом (28.07).