Поразки Кривбасу та Металіста 1925, а також нічия Минаю: українські клуби продовжують підготовку до сезону

Переглядів 248
Логотип УПЛ. Фото: УПЛ
Клуби української Прем'єр-ліги продовжують підготовку до відновлення сезону та провели чергові контрольні матчі у рамках навчально-тренувальних зборів у Туреччині.

Металіст 1925, Кривбас і Минай провели чергові контрольні матчі на турецьких тренувальних зборах.

Харків'яни мінімально поступилися команді Лишень, яка посідає третє місце у другому чеському дивізіоні після 16 турів (0:1).

У середині другого тайму хавбек Металіста 1925 року Дмитро Кравченко не реалізував пенальті, після чого чеський півзахисник Мілан Лутонський забив єдиний гол у поєдинку.

Наступний контрольний матч Металіст 1925 року проведе 14 лютого проти АГМК з Узбекистану.

Кривбас з рахунком 1:2 програв Петрокубу, який виступає у вищому дивізіоні чемпіонату Молдови і йде на другому місці, відстаючи від Шерифа, що лідирує, на шість очок.

Молдавани відзначилися двічі протягом чотирьох хвилин у середині першого тайму – голи на рахунку Маріуса Йосипоя та Івана Ревенка. Криворіжці відповіли перед перервою м'ячем Ріфета Капіча, забитим із пенальті.

15 лютого команда Юрія Вернидуба зіграє контрольний матч із латвійською Валмієрою, у складі якої виступає український півзахисник Іван Желізко.

Минай зіграв у нульову нічию з Насафом, який посів третє місце у чемпіонаті Узбекистану та представить свою країну у кваліфікації азійської Ліги чемпіонів.

Наступний спаринг підопічні Володимира Шарана проведуть 15 лютого. Суперником закарпатської команди стане казахстанський Мактарал.

16 тур української Прем'єр-ліги пройде з 3 по 6 березня.