Повірити важко: джерело назвало іноземних фахівців, з якими веде перемовини ЛНЗ

Переглядів 626
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
1 голос
Повірити важко: джерело назвало іноземних фахівців, з якими веде перемовини ЛНЗ
Олег Дулуб. Фото: ФК ЛНЗ
Тема головного тренера черкаського ЛНЗ на наступний сезон досі не вирішена. Клуб продовжує вести перемовини з Олегом Дулубом, однак має запасні варіанти.

Контракт головного тренера ЛНЗ Олега Дулуба, який привів команду до сьомого місця в минулому сезоні УПЛ, спливає вже наприкінці червня.

Черкаський клуб вже веде перемовини з білоруським спеціалістом про нову угоду, однак сторони не можуть домовитися по фінансових питаннях контракту.

За інформацією телеграм-каналу «ТаТоТаке», керівництво ЛНЗ також не припиняє переговори з іноземними фахівцями на випадок, якщо Дулуб все ж таки піде.

Зазначається, що у шорт-листі клубу фігурують три спеціалісти:

  • Славіша Стоянович;
  • Томаш Дараш (ЛАСК);
  • Андрес Карраско (Динамо Тбілісі).

Нагадаємо, що сам Дулуб працює в ЛНЗ починаючи із серпня 2023 року.

  • Стоянович наразі перебуває без роботи, а раніше працював у таких клубах, як Льєрс, Црвена Звезда, Рига та очолював збірну Латвії.
  • Дараш в минулому сезоні привів ЛАСК до третього місця в чемпіонаті Австрії, завдяки чому клуб отримав право зіграти у Лізі Європи.
  • Карраско раніше працював у академії донецького Шахтаря, а тбіліське Динамо привів до другої сходинки в чемпіонаті Грузії-2023 – завдяки цьому вони зіграють у кваліфікації до Ліги конференцій.