«Повний бан для росіян»: Павелко готовий захищати Минай після інциденту з Шинником

Переглядів 3410
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
0 голосів
«Повний бан для росіян»: Павелко готовий захищати Минай після інциденту з Шинником
Фото: ФК Минай
Президент УАФ Андрій Павелко прокоментував інцидент за участі футболістів Миная з гравцями російського Шинника на навчально-тренувальних зборах у Туреччині.

У ніч із 13 на 14 лютого сталася бійка між футболістами Миная та Шинника у готелі Royal Seginus в турецькій Ларі, після якої останні були виселені адміністрацією.

За словами українських футболістів, причиною бійки стала зухвала поведінка російських футболістів стосовно персоналу готелю.

Павелко заявив, що готовий підтримати клуб Минай у цій ситуації.

«Запевнив керівництво Миная в готовності УАФ надати юридичний захист та іншу підтримку у зв'язку з провокацією, яку щодо футболістів здійснили представники країни-агресора. УАФ гарантує кожній українській команді, свою всебічну підтримку в разі подібних інцидентів».

На думку Павелка, ця ситуація тільки підкреслює необхідність ізоляції російських спортсменів від цивілізованого суспільства.

«Пропаганда пронизує всі верстви суспільства «країни 404». Як наслідок, її спортсмени стають загрозою для інших. Єдиний шлях забезпечити безпеку спортсменам цивілізованих країн – це повний міжнародний бан росіян, включно з Олімпіадою 2024 у Парижі!» – написав Павелко у своєму Фейсбуці.

Нагадаємо, що не так давно схожа ситуація сталася з форвардом Шахтаря Данилом Сіканом. У футболіста також сталася сутичка з росіянином у Туреччині, якого він відправив у нокаут., – написав Павелко у Facebook.

Нагадаємо, що не так давно схожа ситуація сталася з форвардом Шахтаря Данилом Сіканом. У футболіста молодіжної збірної України в Туреччині також трапилася сутичка з росіянином, якого він відправив у нокаут.