Продаж лідерів Кривбаса: Ван Леувен пояснив трансферну політику клубу УПЛ
Наставник Кривбаса зізнається, що завчасно готував себе до втрати провідних футболістів, які другу половину сезону розпочнуть в статусі гравців черкаського ЛНЗ.
2026 рік Єгор Твердохліб та Артур Микитишин розпочнуть в складі лідера УПЛ.
«Ми розуміємо, що деякі наші гравці можуть бути в полі інтересу інших клубів. Це частина футболу, і водночас частина їхніх особистих амбіцій зробити крок уперед у своєму розвитку чи кар'єрі. Тому, як клуб, ми маємо бути готовими до таких сценаріїв – і ми готові».
Криворіжці цього року мали досвід співпраці з ЛНЗ, отримавши кошти за флангового оборонця Олександра Драмбаєва та вінгера Дениса Кузика.
«Якщо хтось залишає команду, у нас є список виконавців, які можуть його замінити з подібними чи навіть цікавішими якостями. Це нормальний процес для будь-якого клубу, і ми працюємо в цьому напрямку системно», – наводить слова ван Леувена «Футбол 24».
- Твердохліб в поточному сезоні провів за Кривбас 17 матчів, забив в дев'ять голів і зробив чотири результативні передачі
- Цього сезону Микитишин взяв участь у 11 зустрічах криворізької команди і відзначився одним забитим м'ячем.
- Кривбас наразі посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 26 балів після 16-ти матчів.
- Команда Патріка ван Леувена свій перший матч 2026 року проведе проти Металіста 1925 (базова дата – 21 лютого).
Читати по темі:
- Головна несподіванка сезону: Кривбас, якому пророчили ледь не виліт, додав 40% до вартості складу
- «З 1 січня — повноцінний гравець»: Баєнко виніс вердикт по Мендосі в Кривбасі і відповів на чутки про Ботафогу
- Кривбас може ускладнити життя ван Леувену: наставник криворіжців ризикує втратити провідного гравця