«Пропозиції з закордону? Можу назвати країни»: топовий український тренер міг отримати роботу у Німеччині

Переглядів 991
Данило Моісеєнков Данило Моісеєнков
0 голосів
«Пропозиції з закордону? Можу назвати країни»: топовий український тренер міг отримати роботу у Німеччині
Віктор Скрипник. Фото: Ворскла
Головний тренер Ворскли Віктор Скрипник розповів про свої можливості працювати з закордоном та назвав країни, з яких йому поступали та поступають пропозиції.

Головний тренер полтавської Ворскли Віктор Скрипник в ексклюзивному інтерв'ю для сайту «Український футбол» розповів про пропозиції з закордону, які він отримував з закордону під час своєї роботи у Зорі.

«Можу назвати країни. Були пропозиції зі Словенії, Угорщини, Греції, Німеччини. В Німеччині був інтерес від команд другого та третього дивізіону».

Тренер назвав причини, за якими він вирішив залишитися у чемпіонаті України.

«Мені хотілося працювати у командах, що борються за єврокубки, як було в Зорі та зараз є у Ворсклі», – сказав Скрипник для «УФ».

  • Нагадаємо, що після завершення ігрової кар'єри у Вердері у 2004 році, Віктор продовжив працювати у бременському клубі. Майже десять років він тренував різні юнацькі команди Вердера, поки у 2014 році не очолив основну команду бременців. З нею він працював до вересня 2016-го.
  • Після цього українець очолював Ригу.
  • В Україні спеціаліст очолював луганську Зорю протягом трьох років (2019-2022 рр).
  • В минулому сезоні його Ворскла посіла п'яту сходинку в УПЛ, завдяки чому отримала право зіграти у кваліфікації Ліги конференцій.
  • Матчі другого раунду кваліфікації відбудуться 27 липня і 3 серпня, а суперником полтавської команди стане переможець пари ДАК (Словаччина) – Діла (Грузія).
  • Контракт тренера розрахований до 2025 року.