Прощання Кривенцова із Зорею: джерело назвало гравця, з яким ледь не побився тренер

Переглядів 971
Форвард Зорі Едуардо Герреро після матчу з Маккабі Т-А (1:3) в четвертому турі групового раунду Ліги конференцій самовільно покинув розташування клубу.

Герреро не повернувся з командою до України на матч 14 туру УПЛ проти ЛНЗ (1:2), вилетівши з Любліна до Панами.

Футболіст отримав запрошення до табору національної збірної на матчі чвертьфіналу Ліги Націй зони КОНКАКАФ проти Коста-Ріки (17 та 21 листопада). Для порівняння півзахисник збірної Того Жан-Клод Азіангбве залишився у розташуванні клубу, попри виклик до збірної.

Причиною від'їзду Герреро міг стати конфлікт із Валерієм Кривенцовим в перерві матчу з Маккабі. Залишаючи Зорю, панамець елементарно не був у курсі того, що Кривенцов піде у відставку, повідомляє «ТаТоТаке».

Після повернення в Україну Герреро з великою ймовірністю чекає штраф.

• 23-річний Герреро цього сезону провів у футболці Зорі 16 матчів у всіх турнірах, забив шість голів та віддав один асист.
  • Після 14 турів луганчани посідають 14 місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи в активі десять очок.