Проспер Оба не витримує? Назарина пояснив, чому зірковий новачок досі не став основним у Шахтарі

Переглядів 73
Аватар Віктор Слюсаренко Віктор Слюсаренко
3 голоси
Проспер Оба не витримує? Назарина пояснив, чому зірковий новачок досі не став основним у Шахтарі
Проспер Оба. Фото: ФК Шахтар
Центральний півзахисник Шахтаря Єгор Назарина висловився щодо адаптації колишнього форварда черкаського ЛНЗ Проспера Оба в донецькому клубі.

Футболіст Шахтаря Єгор Назарина відверто заявив, що Проспер Обах програє конкуренцію в донецькому клубі.

Єгор сподівається, що скоро Проспер зможе показати таку ж результативність, як у своєму попередньому клубі.

«Коли ми нарешті побачимо від Оба феєрію вже у футболці Шахтаря? Ми теж чекаємо. Але розуміємо, що потрібен час на адаптацію. Все-таки футбол ЛНЗ відрізняється від футболу Шахтаря. У нас є конкуренція, якої, можливо, там не було. Її потрібно вигравати. Сподіваємося, що він покаже той футбол, який показував у ЛНЗ. Ми всі цього чекаємо», – сказав Назарина для Футбол24.

  • Нагадаємо, що Проспер Оба перейшов у Шахтар у січні 2026 року з ЛНЗ, підписавши контракт із донецьким клубом до 2030 року.
  • Після переходу з ЛНЗ Проспер провів у новому клубі три матчі, в яких результативно не відзначався.
  • Шахтар має таку саму кількість балів (47) у турнірній таблиці УПЛ, що і ЛНЗ, маючи гру в запасі.
  • Наступний поєдинок в УПЛ донецький клуб має зіграти 4 квітня з львівським Рухом. Початок гри заплановано на 15:30.
Реклама
200000 грн за депозит
9.7
Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг Рейтинг
Ліцензія ПлейСіті № 104-Р від 07.10.2025
Участь в азартних іграх може викликати ігрову залежність.
Дотримуйтеся правил (принципів) відповідальної гри