Прядун та Каплієнко запалюють в УПЛ: Металіст здобув перемогу у першому з 2016 року матчі з Ворсклою

Переглядів 428
Металіст – Ворскла. Фото: УПЛ
Металіст в матчі сьомого туру УПЛ вийшов переможцем із протистояння з Ворсклою. Поєдинок в Ужгороді завершився перемогою харків'ян з рахунком 3:2.
  • Металіст та Ворскла вперше зіграли між собою з 2016 року.
  • Ворскла зазнала 190-ї гостьової поразки в УПЛ.
  • Гольова гостьова серія Ворскли в УПЛ триває п'ять матчів поспіль.

У першому таймі голів довелося чекати аж до самого завершення. На 44-й хвилині Максим Прядун відзначився в другому матчі поспіль, скориставшись помилкою на виході голкіпера Ворскли Дмитра Різника.

По перерві команди провели результативну 15-хвилинку. На 49-й хвилині в другому матчі поспіль також відзначився Олександр Каплієнко, який відгукнувся на передачу Прядуна. Ворскла після другого пропущеного голу кинулася рятувати ситуацію та за кілька хвилин скоротила відставання в рахунку зусиллями Андрія Кравчука, хоча останнім м'яча торкнувся гравець Металіста Ігор Чайковський.

За дві хвилини потому Металіст зміг повернути собі комфортну перевагу у два м'ячі – дитяча помилка оборонців Ворскли призвела до виходу віч-на-віч Прядуна, який після вкидання з ауту вийшов на побачення з Різником та в порожні ворота провів третій гол Металіста.

В час, що залишився, Ворскла змогла відзначитися вдруге. Надію врятуватися команді Віктора Скрипника подарував Марлісон, який виграв позицію в Ралюченка та не залишив шансів Оресту Костику врятувати від пропущеного голу.

В заключні хвилини жодній з команд так і не вдалося більше відзначитися. Фінальний свисток зафіксував перемогу Металіста  – 3:2.

В наступному турі Металіст гратиме проти Динамо (20 жовтня), а Ворскла протистоятиме ФК Рух (19 жовтня).