Пушич виживає українця з Шахтаря? Журналіст дав пораду хавбеку «гірників»

Переглядів 5296
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
5 голосів
 Пушич виживає українця з Шахтаря? Журналіст дав пораду хавбеку «гірників»
Єгор Назарина. Фото: ФК Шахтар (Донецьк)
Спортивний журналіст-блогер Михайло Співаковський сумнівається у перспективах Єгора Назарини у складі донецького Шахтаря за тренерства Маріно Пушича, бо наставник «гірників» вперто не бачить українця у складі своєї команди.

Михайло Співаковський стверджує, що Маріно Пушич не розраховує на хавбека Шахтаря Єгора Назарину, тому гравцю потрібно вже шукати нову команду. Аргументи блогера на поверхні, але в них є раціональне зерно.

«Коли не здоровий Степаненко, Кастільо в оренді в Партизані і ти не випускаєш на цю позицію Назарину, а системно награєш Криськіва, то це сигнал – що Назарині потрібно шукати новий клуб», – сказав Співаковський в ефірі ТаТоТаке.

  • Єгор Назарина провів за Шахтар у нинішньому сезоні у всіх офіційних турнірах 21 матч: три голи, одна результативна передача.
  • Контракт гравця з клубом дійсний до 30 червня 2027 року.
  • Transfermarkt оцінює футболіста у 1.5 мільйони євро.
  • Після 22-х турів (20 зіграних матчів) донецький Шахтар має в доробку 46 залікові балів, які дозволяють команді Маріно Пушича займати перший щабель у турнірній таблиці української Прем'єр-ліги. У «гірників» порівну балів з Кривбасом, але кращі додаткові показники.
  • У наступному турі УПЛ помаранчево-чорні на формально домашньому полі прийматимуть Рух. Гра у Львові має відбутися 7 квітня. Початок матчу заплановано на 18:00.
X