«Рекомендую не займатися дурницями у відношенні Полісся»: Денисов звернувся до представника Дніпра-1

Переглядів 504
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Рекомендую не займатися дурницями у відношенні Полісся»: Денисов звернувся до представника Дніпра-1
Олександр Денисов. Фото: Google
Олександр Денисов, який працює в структурі житомирського Полісся, відреагував на слова комерційного директора Дніпра-1 В'ячеслава Фрідмана.

Комерційний директор Дніпра-1 В'ячеслав Фрідман розкритикував Ігоря Бурбаса, який нещодавно видав інсайд стосовно генерального директора дніпрян Андрія Русола. У своєму коментарі представник дніпровського клубу припустив, що за Бурбасом, ймовірно, стоїть Олександр Денисов.

Директор медіа, маркетингу та спонсорства Полісся відреагував на слова комерційного директора Дніпра-1.

Спочатку Денисов зазначив, що він прочитав коментар В’ячеслава Фрідмана про напади на Дніпро-1 та Андрія Русола, де згадано і його прізвище, а потім додав наступне: 

«Виконавчий директор Дніпра-1 Андрій Русол не розглядався на позицію спортивного директора Полісся. Розмовляли з Геннадієм Буткевичем і він особисто  підтвердив, що у жодних списках Русола не було. Зараз обов'язки спортивного директора в Поліссі виконує інша людина», – написав Денисов на своїй сторінці у Facebook. 

Також представник Полісся зазначив такі слова:

«Інсайд Ігоря Бурбаса банально не відповідає дійсності. Але В’ячеслав Фрідман пішов далі і додав ще своєї фантазії. Що довело ситуацію до абсурду. Рекомендую не займатися дурницями у відношенні Полісся, а займатися справами задля розвитку Дніпро-1. А взагалі чвари і скандали нікому не приносять користі, давайте краще з цією ж силою будемо разом розвивати футбол».

X