«Робиш добро – треба відійти на безпечну відстань, а то хвилею подяки може накрити»: Хацкевич відповів Лужному

Переглядів 2124
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
2 голоси
«Робиш добро – треба відійти на безпечну відстань, а то хвилею подяки може накрити»: Хацкевич відповів Лужному
Олег Лужний та Олександр Хацкевич. Фото: ФК Динамо
Колишній головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич відреагував на слова свого експомічника Олега Лужного щодо спільної роботи в клубі.

Колишній тренер київського Динамо Олег Лужний, який працював у тренерському штабі Олександра Хацкевича, на днях дав оцінку власному періоду роботи у клубі з білорусом.

«Мене запрошували під цікавий проєкт і Хацкевич запевняв, що ми будуємо суперкоманду. Втім згодом стало зрозуміло, що обіцянки Олександра не відповідають дійсності».

Лужний також звинуватив Хацкевича у роботі з відомим українським агентом Вадимом Шаблієм.

«Він покликав у Динамо гравців, які й близько не відповідали рівню клубу і поставленим завданням. Можливості якісно підсилитись та здобути хороші результати у Динамо тоді були. Я знаю, що є такий «футбольний фахівець» Шаблій, який відіграв велику роль у цих трансферах».

Легенді Динамо не сподобався такий підхід та ставлення наставника команди.

«Я питав у Хацкевича, навіщо він бере у команду цих футболістів, але він не міг мені цього пояснити. Я люблю професіоналізм і чесність – сам такий і вимагаю від людей такого ж ставлення. На жаль, цього там я не побачив», – цитує Лужного SportArena.

В ексклюзивному інтерв'ю сайту FanDay.net Хацкевич особисто прокоментував ці висловлювання свого експомічника.

«Мені довелося попрацювати зі справжнім професіоналом, як він каже. Але я знаю одне: що якщо ти робиш добро людині, то треба відійти на безпечну відстань, а то хвилею подяки тебе може накрити. Отак можу сказати».

Також Хацкевич розповів, що Лужний від себе за увесь час пропонував лише одного гравця – лівого захисника Василя Кравця.

«Нехай тоді він наведе список футболістів, яких я запросив. Може, він мав якісь варіанти. Але від нього я не чув жодної пропозиції щодо посилення нашої команди. А ні, було одне. Це був лівий захисник Кравець у той час, коли у нас на цій позиції грали [Йосип] Пиварич та [Віталій] Миколенко».

  • Хацкевич та Лужний разом виступали у київському Динамо з 1996 по 1999 рр.
  • У тренерському штабі Динамо вони працювали з 2017 по 2019 рр, вигравши двічі Суперкубок України.