«Робить різницю на полі»: Срна оцінив Кевіна та пояснив, чому Шахтар не зміг підписати його раніше

Переглядів 1122
Артем Жилінський Артем Жилінський
1 голос
«Робить різницю на полі»: Срна оцінив Кевіна та пояснив, чому Шахтар не зміг підписати його раніше
Кевін та Даріо Срна. Фото: ФК Шахтар
Спортивний директор донецького Шахтаря Даріо Срна висловився щодо нещодавнього трансферу «гірників», які підписала молодого бразильського футболіста Кевіна.

У п'ятницю, 19 січня, Шахтар офіційно оголосив про трансфер 21-річного вінгера Кевіна, який підписав контракт до 2029 року.

Даріо Срна розповів про перші дні Кевіна у складі «гірників» та відзначив, що футболісти будуть розвиватися разом із ним. Хорват бачить в цьому бразильському гравцю майбутню світову зірку.

«Кевін приніс багато різноманіття. Всі інші футболісти будуть підійматися разом з ним, якість піднімуть і інші гравці. Кевін вже вписався, і я впевнений, що він принесе велетенську користь Шахтарю. В майбутньому він стане світовою зіркою».

Спортивний директор Шахтаря відзначив, що Кевін міг опинитися у складі донецької команди рік тому, але була причина, яка завадила цьому.

«Ми хотіли купити Кевіна ще рік тому, футболіст одразу погодився, але його клуб відмовився продавати. Він нам потрібен, технічно він неймовірний, швидкість, дриблінг, він робить різницю на полі», – розповів Срна клубній пресслужбі.

  • Кевін став четвертим найдорожчим трансфером в історії Шахтаря на рівні із Дмитром Чигринським, Нері Кастільо, Фредом та Тете.
  • Більше клуб платив тільки за Тайсона (15.24), Педріньо (18) та Бернарда (25).
  • Бразилець вже приєднався до команди Маріно Пушича на зборах у Туреччині.
  • Наразі Шахтар посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 31 бал та два матчі в запасі.