Ротань і Бущан розійшлися в думках: кого у Поліссі вважають найкращим футболістом чемпіонату України
Журналісти сайту Zbirna.com продовжили багаторічну традицію газети «Команда», яка вже давно не видається, та під новий рік провели референдум з визначення найкращого гравця елітарного дивізіону нашої держави – Прем'єр-ліги.
Його переможцем став екснападник черкаського ЛНЗ Проспер Оба, який перебрався до Шахтаря по завершенні першої половини поточного сезону. Він набрав 273 бали. На перше місце нігерійця поставили 73 респонденти.
На другому місці опинився нападник луганської Зорі Пилип Будківський (118 балів), а третім став півзахисник криворізького Кривбасу Глейкер Мендоза (78 балів).
Взяв участь у референдумі й головний тренер Полісся, один з найкращих молодих українських фахівців Руслан Ротань, трійка найкращих якого виглядає так:
- Едуард Сарапій (Полісся),
- Іван Калюжний (Металіст 1925),
- Владислав Велетень (Полісся).
Вибір воротаря Полісся та національної збірної України Георгія Бущана від трійки його наставника відрізняється, майже кардинально.
- Владислав Ванат (Динамо),
- Едуард Сарапій (Полісся),
- Олександр Піхальонок (Динамо).
Під час референдуму було опитано по 15 футболістів і одному тренеру від кожної команди УПЛ, які назвали трійку кращих футболістів року.
Не проголосував головний тренер Шахтаря Арда Туран, який мотивував своє рішення тим, що не працював у нашому чемпіонаті весь 2025 рік.
Як голосували представники Полісся

Читайте по темі
- Вогняні ексклюзиви за рік та сповіді легенд: найголовніші інтерв’ю сайту «Український футбол» у 2025-му.
- 2025 рік ось-ось закінчиться, тож настав час підбивати його підсумки, в тому числі й футбольні. «УФ» згадує 10 найбільш пам'ятних подій нашого футболу за цей рік.
- Екстренер збірної України Йожеф Сабо ексклюзивно для «УФ» розібрав першу половину сезону УПЛ 2025/26, виокремив головних зірок та сформував символічну збірну.