Ротань проаналізував чотириматчеву серію Олександрії без перемог: без критики арбітрів не обійшлося

Переглядів 197
Руслан Ротань. Фото: Google
Головний тренер Олександрії Руслан Ротань підбив підсумки перенесеного матчу 15 туру УПЛ проти Олександрії (2:2), в якому містяни втратили перемогу на останніх хвилинах.

Наставник Олександрії, яка не може виграти в останніх чотирьох поєдинках, бачить проблему в суддівських рішеннях, які впливають на підсумковий результат.

«Гра була в наших руках, за всіма статтями ми повинні були перемагати. Нам потрібно більше зусиль, емоцій. Мені важко говорити про VAR, але мені здається, що в епізоді на 80-й хвилині близько не було пенальті. Мені здається, що більше гравець Оболоні йшов на фол.

Ми вже як мінімум два поєдинки зіграли, де після матчів визнають помилки арбітрів», – сказав Ротань в ефірі UPL.TV.

• Олександрія посідає 12-те місце в турнірній таблиці УПЛ, маючи 25 очок.
  • В наступному турі 21 квітня підопічні Ротаня на своєму полі зустрінуться з ЛНЗ.