Ротань тріумфально повернувся в УПЛ після Олімпіади: Олександрія розпочала сезон із перемоги над ЛНЗ

Переглядів 256
ЛНЗ - Олександрія. Фото: УПЛ
Сьогодні, 12 серпня, завершився другий тур Української Прем'єр-ліги матчем між черкаським ЛНЗ та Олександрією. Поєдинок закінчився перемогою гостей із рахунком 2:0.

У понеділок, 12 серпня, відбувся заключний поєдинок другого туру чемпіонату України з футболу між ЛНЗ та Олександрією.

У першому таймі команди діяли обережно та не створювали багато гостроти біля чужих воріт. Проте в кінцівці тайму команди Ротаня та Карраско могли відзначитися.

Спочатку Кучеренко врятував ЛНЗ, зумівши відбити м'яч, який Ковалець підправив після вражаючого удару «ножицями» від Шулянського. А потім Єрмаков впорався із ударом Ассінора.

Однак на початку другої половини Олександрія вийшла вперед. Ковалець після розіграшу кутового першим відгукнувся на м'яч та реалізував момент.

▶️Переглянути гол Олександрії можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Потім команда Ротаня подвоїла перевагу. Безерра увірвався з флангу в штрафний майданчик та зумів переграти голкіпера ЛНЗ завдяки рикошету від захисника.

▶️Переглянути гол Олександрії можна в телеграм-каналі «Український футбол Онлайн»

Більше команди не забивали і фінальний свисток зафіксував перемогу Олександрії.

Українська Прем'єр-ліга, другий тур

ЛНЗ - Олександрія - 0:2

Голи: Ковалець, 58, Безерра, 73

• У наступному турі Олександрія поїде в гості до луганської Зорі, а ЛНЗ прийматиме львівський Рух.
  • Після сьогоднішнього матчу команда Ротаня має три пункти та займає четверту сходинку, а черкаський колектив йде дев'ятим із трьома очками.