Розгром, пенальті, п’ять голів: Шахтар провів феєричний дебютний матч нового сезону

Переглядів 20745
8 голосів
Футболісти Шахтаря. Фото: ФК Шахтар
Шахтар провів свій перший передсезонний поєдинок цього літа – проти Сараєво у Словенії. Команда Маріно Пушича здобула впевнену перемогу над суперником.

У суботу, 29 червня, Шахтар у Словенії провів матч проти Сараєво в рамках передсезонної підготовки. Донеччани обіграли четверту боснійську команду минулого сезону з рахунком 4:1.

Відзначимо, що ця зустріч стала для команди Маріно Пушича першою в новій кампанії.

Вже на 12-й хвилині Данило Сікан відкрив рахунок, а трохи пізніше голом відзначився й Дмитро Криськів.

Сараєво на початку другого тайму зуміло скоротити відставання завдяки результативному удару Ельдара Мехмедовича.

Проте після цього Шахтар забив ще двічі. Спочатку Лассіна Траоре реалізував пенальті, а потім відзначився Егіналду.

Товариський матч.

Шахтар – Сараєво – 4:1

Голи: Сікан (12'), Криськів (32'), Траоре (пенальті – 67'), Егіналду (84') – Мехмедович (51')

• Нагадаємо, що в минулому сезоні Шахтар став чемпіоном України, а також виграв Кубок країни.
  • В новій кампанії донецька команда зіграє в Лізі чемпіонів. Це єдина українська команда, якій гарантована участь в основному етапі єврокубку.