Розгром з рахунком 4:0: матч Полісся і Оболоні завершився знищенням – в УПЛ другий день підряд забили хет-трик

Переглядів 418
Олександр Назаренко. Фото: ФК Полісся
Полісся зустрічалося з Оболонню в матчі четвертого туру чемпіонату України. Підопічні Імада Ашура розгромно перемогли колектив Валерія Іващенка.

У неділю, 25 серпня, житомирське Полісся приймало київську Оболонь в матчі четвертого туру української Прем'єр-ліги.

Вже на перерву підопічні Імада Ашура йшли з перевагою у три голи над колективом Валерія Іващенка. Ефектними голами за Полісся відзначилися вінгери Олександр Назаренко та Олексій Гуцуляк.

Наприкінці першого тайму Назаренко оформив дубль, а після перерви записав собі в актив і хет-трик, вчергове розписавшись у воротах Назарія Федорівського.

Відео хет-трика Назаренка та голу Гуцуляка у ворота Оболоні

Догравала Оболонь поєдинок у меншості, оскільки на 54-й хвилині пряму червону отримав правий захисник Максим Грисьо.

Фінальний свисток головного арбітра матчу Андрія Коваленка зафіксував розгромну перемогу «вовків» над «пивоварами».

Чемпіонат України, четвертий тур

Полісся – Оболонь – 4:0 (3:0)

Голи: Назаренко, 19, 39, 49, Гуцуляк, 23

Вилучення: Грисьо, 54

Нагадаємо, що у суботньому матчі четвертого туру УПЛ теж було оформлено хет-трик. Тричі у ворота донецького Шахтаря відзначився нападник Олександрії Олександр Філіппов, що допомогло його команді здобути перемогу (4:3).

• Після цієї перемоги Полісся, маючи сім очок після трьох матчів посідає другу сходинку турнірної таблиці.
  • Водночас Оболонь, яка зазнала третьої поразки поспіль, після чотирьох зіграних турів має один заліковий пункт та посідає 15 місце.
  • У п'ятому турі чемпіонату України кияни прийматимуть луганську Зорю (30.08), а житомиряни на виїзді зіграють з одеським Чорноморцем (31.08).