«Розпочинаємо новий етап у розвитку Металіста 1925»: президент харківського клубу – про мету слобожанців

Переглядів 1311
Дмитро Котков Дмитро Котков
2 голоси
«Розпочинаємо новий етап у розвитку Металіста 1925»: президент харківського клубу – про мету слобожанців
Володимир Носов. Фото: Google
Володимир Носов, який став новим президентом Металіста 1925, висловився про розвиток харківського клубу. Слобожанці хочуть розвитку через партнерство з клубами міжнародного рівня.

22 листопада 2023 року ТОВ «Металіст 1925» Харків провело традиційні Загальні збори учасників, які визначили ключові зміни в адміністративному складі клубу та заклали новий етап розвитку. Новий інвестор клубу, Володимир Носов, став президентом, а Андрій Недєлін генеральним директором клубу.

Володимир Носов, запропонував стратегію розвитку клубу з орієнтацією на бізнес-модель та високотехнологічні рішення у футболі, підкреслюючи важливість поступового розвитку клубу в умовах нестабільності.

«Ми прагнемо створити клуб, який буде сучасним, конкурентоздатним і успішним. Впевнений, що Андрій Недєлін має необхідні компетентність і професійний досвід, які дозволять клубу рухатися вперед і досягти великих висот. Разом ми маємо намір втілювати найкращі ідеї, щоб забезпечити стабільну та успішну роботу клубу», – сказав Володимир Носов в інтерв'ю прес-службі харківського клубу.

Нове керівництво планує встановити потужні стандарти в управлінні й розвитку клубу, підтримуючи його цінності та філософію.

«Ми розпочинаємо новий етап у розвитку Металіста 1925. Прагнемо не лише успіху на футбольному полі, але й створення прогресивного клубу, який буде прикладом для інших. Я особисто маю на меті привнести досвід, набутий у партнерстві з клубами міжнародного рівня», – додав Носов.

  • На даний момент Металіст 1925 із 15 очками в активі посідає 11 місце в УПЛ.
  • Наступний поєдинок харківська команда зіграє проти рівненського Вереса (25.11).