Рух не зумів обіграти Олександрію: команда Ротаня не може перемогти у десяти матчах УПЛ поспіль

Переглядів 2314
Навала на ворота Георгія Єрмакова. Фото: УПЛ
В заключному суботньому поєдинку 12-го туру української Прем'єр-ліги львівський Рух на власному полі зіграв у безгольову нічию з Олександрією (0:0).
  • Олександрія 100 раз зіграла внічию в УПЛ.
  • Рух не поступається вдома у 13 матчах УПЛ поспіль.
  • Олександрія не може перемогти в чемпіонаті України десять поєдинків поспіль.

Остання суботня гра 12-го туру УПЛ, яка пройшла у Львові між місцевим Рухом та Олександрією, видалася безгольовою. Хоча реальні нагоди були в обох команд.

Найкращий шанс у господарів мав Денис Теслюк, якому відзначитися після хорошого, зрячого пасу від Василя Рунича, завадила лише штанга воріт за спиною Георгія Єрмакова.

У гостей відмінний момент забити мав Владислав Погорілий, але його удар після швидкої атаки Олександрії одразу по перерві, на 46-й хвилині гри, прийняла на себе поперечина воріт, які захищав Дмитро Ледвій.

Україна. Прем'єр-ліга

12-й тур

Рух – Олександрія 0:0 (0:0)

• Після нічиєї з Олександрією Рух має в активі 20 очок та посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці української Прем’єр-ліги.
  • У 13-му турі команда Віталія Пономарьова на власному полі прийматиме київську Оболонь. Поєдинок заплановано на 6 листопада. Початок гри о 19:00.
  • Олександрія нині має також десять залікових пунктів та перебуває на 12-му щаблі.
  • В наступному турі команда Руслана Ротаня на виїзді зіграє проти Дніпра-1. Поєдинок заплановано на 6 листопада. Початок гри о 17:00.