Рух обіграв Кудрівку в історичному матчі УПЛ: львів’яни перервали антирекордну серію
- Програшна клубна антирекордна домашня серія Руху тривала в чемпіонаті п’ять ігор
- Безгольова серія Руху в УПЛ тривала 290 хвилин.
Рух перервав свою гнітючу п'ятиматчеву безвиграшну серію. Сьогодні, 23 листопада, львів’яни на своєму полі переграли дебютанта УПЛ Кудрівку.
Підвалини майбутньої перемоги «містяни» заклали ще у першому таймі, коли голами вдалося відзначитися Клайверу та Бабукару Фалу.
Та по перерві гості з Чернігівщини зуміли швидко закамбечити. Овусу та Козаку вистачило чотирьох хвилин для двох голів.
Але господарі все ж знайшли в собі сили відійти від такого удару під дих та вирвати перемогу, завдяки голу одного зі своїх лідерів Квасниці, який знову вивів їх вперед. Остаточно ж добив сіверян нестримний сьогодні Фал, який оформив дубль за дві хвилини до завершення основного часу гри.
Зауважимо, що цей матч став історичним, адже обидві команди вперше зіграли одна проти одної.
Україна. Прем’єр-ліга. 13-й тур
Рух – Кудрівка – 4:2 (2:0)
Голи: Клайвер, 14, Фал, 28, 87, Квасниця, 57 – Овусу, 46, Козак.
- Після 13 турів львівська команда має у доробку десять залікових балів та посідає 14 сходинку в турнірній таблиці Української Прем’єр-ліги. Кудрівка займає 12 щабель (14 очок)
- У наступному турі Рух на виїзді зіграє проти Олександрії (30 листопада, 13:00), а Кудрівка завітає в гості до ЛНЗ (29 листопада, 15:30).