Рух у меншості вигриз нічию у матчі з Олександрією: у додатковий час на полі сталася бійка

Переглядів 5199
Олександрія – Рух . Фото: УПЛ
Олександрія та Рух розписали мирову 1:1 в матчі 15 туру Прем'єр-ліги України. М'ячі у цій зустрічі забивалися під завісу поєдинку у виконанні Мірошниченка та Карабіна.

28 листопада у рамках 15 туру Прем'єр-ліги України зустрілися Олександрія та львівський Рух.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю. А у другій половині поєдинку було найцікавіше. Спочатку на 58 хвилині представник Руху Юрій Климчук отримав червону картку. Маючи чисельну перевагу, Олександрія на 80 хвилині вийшла вперед завдяки голу Дениса Мірошниченка. Але й у такій непростій ситуації Руху вдалося повернути статусу поєдинку паритет. Львів'яни заробили пенальті, який на 88 хвилині реалізував Ярослав Карабін. До слова, у додатковий час після того, як півзахисник Руху Руніч зробив жорсткий підкат, між представниками обох команд почалася бійка

Зрештою, зустріч завершилася внічию 1:1.

Прем'єр-ліга України. 15 тур

Олександрія – Рух – 1:1 (0:0)

Голи: Мірошниченко, 80 – Карабін, 88 (з пенальті).

Вилучення: Климчук, 58 (Рух).

Після цього поєдинку Рух із 13 очками йде на 12 місці в УПЛ. Олександрія із 24 балами в активі розташувалася на п'ятій позиції.