Рух відправив ФК Львів у Першу лігу: автогол Сімініна та Руніч вирішили долю дербі міста Лева

Переглядів 1808
Рух в домашньому поєдинку 27 туру УПЛ вийшов переможцем у битві з ФК Львів за виживання в еліті. Поєдинок завершився з рахунком 2:0.

Рухівцям вкрай необхідно було перемагати у дербі, аби назгоднати конкурентів в боротьбі за виживання в УПЛ. ФК Львів у випадку поразки втрачав навіть математичні шанси залишитися у Прем'єр-лізі на наступний сезон.

Розв'язку у протистоянні довелося чекати до 76-ї хвилини. Обидві команди більшу частину гри грали на рівних, допоки не трапився курйозний автогол Сергія Сімініна. Захисник Львова при спробі вибити м'яч зрізав його у власні ворота.

До завершення зустрічі Руху вдалося збільшити перевагу в рахунку на власну користь. Марко Сапуга розкішним пасом розрізав пів поля та знайшов передачею Руніча, який з другої спроби забив свій м'яч з гри. Нападник після виходу на заміну в другому таймі взяв участь у двох гольових атаках господарів.

Фінальний свисток зафіксував перемогу Руха з рахунком 2:0 та виліт ФК Львів з УПЛ після п'яти сезонів перебування в елітному дивізіоні.