Рух виграв у Металіста 1925: команди провели спаринг напередодні матчів УПЛ із Зорею та Шахтарем

Переглядів 771
Рух святкує гол у ворота Металіста 1925. Фото: Рух
Львівський Рух в рамках контрольної зустрічі здобув перемогу над харківським Металістом 1925. Долю поєдинку вирішили точні удари у виконанні Теслюка та Дідика.

21 липня в рамках контрольного матчі зустрічалися представники УПЛ львівський Рух та харківський Металіст 1925. Ця гра завершилася перемогою галичан з рахунком 2:0.

Обидва м'ячі в цій зустрічі були забиті наприкінці першого тайму. Спочатку на 37 хвилині відкрив рахунок Теслюк, а на 45 хвилині Дідик подвоїв перевагу львівської команди.

Контрольний матч

Рух – Металіст 1925 – 2:0

Голи: Теслюк 37, Дідик 45.

Склад Металіста 1925: Мозіль, Жичиков, Ткачук (Червак 70), Курило (Капінус 70), Безуглий, Мартинюк (к) (Моура 46), Русин, Вачіберадзе, Бичек (Габелок 70), Абдуллаєв (Дмитренко 46), Юсов (Сидоров 46).

• Перший тур нового сезону УПЛ для Руха стартує матчем проти луганської Зорі (29.07).
  • Металіст 1925 розпочне нову кампанію поєдинком проти донецького Шахтаря (29.07).