Рух врятувався від поразки в матчі з Оболонню: «пивовари» були близькими перервати безвиграшну серію

Переглядів 724
Рух в рамках 13 туру УПЛ приймав Оболонь. Обидві команди влаштували гольову перестрілку на Арені Львів, яка завершилася з рахунком 2:2.

Рух та Оболонь двічі обмінялися голами в кожному з таймів. Господарям вдалося організувати швидкий гол, який закінчився голом Квасниці. Захисники Оболоні не встежили за реактивним вінгером, який відкрив рахунок у матчі.

Ближче до завершення першого тайму одна з небагатьох атак Оболоні призвела до голу Суханова. Найкращий бомбардир «пивоварів» у фірмовому стилі підловив на помилці голкіпера Руху Ледвія.

На старті другого тайму Оболонь вже вела в рахунку – Краснопір підхопив м'яч після виносу захисника Оболоні, пошив у дурні захисника Руху та вивів Оболонь вперед.

Рух традиційно вдався до замін, які додали свіжості команді Віталія Пономарьова. На 83-й хвилині швидка контратака на ворота Оболоні завершилася голом Карабіна, якому знадобилося кілька хвилин після виходу на заміну, щоб врятувати Рух від поразки Оболоні. Гольову атаку Руху розігнав Квасниця, який до голу додав асист.

На останніх секундах матчу Рух міг вирвати перемогу, проте у вирішальний момент Карабін на мить розминувся з м'ячем, який не опинився в порожніх воротах.