Сенсаційна перемога Інгульця над Зорею, слобожанське дербі на Закарпатті: як стартував 12 тур УПЛ

Переглядів 2249
Металіст - Металіст 1925 0:0. Фото УПЛ
Сьогодні стартував 12 тур УПЛ одразу двома поєдинками. У Києві Інгулець зустрічався із Зорею, а в Ужгороді, вперше між собою, зіграли Металіст та Металіст 1925.

Інгулець в матчі із Зорею здобув першу перемогу цього сезону, на яку команда Сергія Лавриненка чекала дев'ять поєдинків. Долю матчу вирішив єдиний гол Максима Марусича наприкінці першого тайму.

На 44-й хвилині Марусич позбувся опіки від захисників Зорі та замкнув передачу Артема Смолякова з лівого флангу. На початку другого тайму Зоря отримала можливість зрівняти рахунок, але Назарій Русин не реалізував пенальті, завдавши удару вище воріт.

Зоря до сьогоднішнього поєдинку з Інгульцем мала п'ятиматчеву переможну серію в УПЛ.

В паралельному матчі перше за останні декілька років дербі двох харківських команд не виявило сильнішого.

Металіст з 52-ї хвилини отримав чисельну перевагу після вилучення гравця «цифрових» Михайла Шершня, проте команді Едмара та Олега Голодюка вдалося вистояти та відібрати очки у новачка Прем'єр-ліги. Варто відзначити, що під кінець матчу склади команд було вирівняно. Червону картку отримав Андрій Ралюченко.

Завтра відбудуться ще три поєдинки 12-го туру УПЛ: Колос – Дніпро-1 (13:00), Кривбас – Ворскла (13:00), Верес – Шахтар (15:00).