Шахтар і Полісся влаштували битву в матчі з вилученням: донецька та житомирська команди розписали мирову

Переглядів 1606
Матч Шахтар - Полісся. Фото: УПЛ
Донецький Шахтар і житомирське Полісся зіграли внічию в рамках чемпіонату України. Команди Маріно Пушича та Юрія Калитвницева не визначили переможця.

24 листопада на у Львові «Арена-Львів» відбувся матч 15 туру УПЛ між донецьким Шахтарем і житомирським Поліссям.

Перший тайм цієї зустрічі завершився нульовою нічиєю. Відзначимо, що на 10-й хвилині травму отримав захисник Шахтаря Юхим Конопля, якого замінив Георгій Гочолейшвілі.

У другій половині поєдинку також не було голів, а тому матч завершився внічию 0:0. Також наприкінці зустрічі у гостей було вилучено гравця Полісся Танковського.

Прем’єр-ліга України. 15 тур

Шахтар (Донецьк) – Полісся (Житомир) – 0:0

Вилучення: Танковський, 90+2 (Полісся).

• Після цього матчу Шахтар із 25 очками в активі залишився на четвертій позиції в УПЛ. Полісся із 30 балами іде другим.
  • Перший Дніпро-1 також має 30 очок, а третій Кривбас набрав 27 балів.
  • Шахтар наступний матч зіграє проти Антверпена в рамках Ліги чемпіонів (28.11).
  • Полісся в наступному турі УПЛ зустрінеться з Вересом (01.12).