Шахтар невдало стартував у другій частині сезону УПЛ: «гірники» втратили лідера і не змогли обіграти Олександрію

Переглядів 954
Олександрія - Шахтар. Фото: УПЛ
У матчі 18-го туру Української Прем'єр-ліги Олександрія Руслана Ротаня приймала донецький Шахтар. Поєдинок закінчився внічию із рахунком 0:0.

Донецький Шахтар розпочав другу частину УПЛ після вильоту із єврокубків від французького Марселя. Суперником  «гірників» у матчі 18-го туру чемпіонату України стала Олександрія.

Перший момент у матчі створили підопічні Ротаня. Криськів втратив м'яч в центрі поля, а футболіст господарів Кулаков після пасу партнера наблизився до штрафного майданчика та потужно пробив в напрямку дальнього кута воріт - трохи неточно.

Відзначимо, що на 35-й хвилині поле залишив Олександр Зубков, адже отримав пошкодження. Вінгера замінив Мар'ян Швед.

В середині другого тайму Шахтар провів хорошу атаку. Швед обіграв Мартинюка, відпасував у штрафний майданчик на Бондаренка. Артем пробив, але Кампос заблокував.

В кінцівці матчу Швед міг вирвати перемогу для команди Пушича, але вінгер після подачі Степаненка влучив у стійку воріт.

Команди так і не змогли забити в цьому поєдинку і фінальний свисток зафіксував нічию 0:0.

Українська Прем'єр-ліга, 18-й тур

Олександрія - Шахтар - 0:0

• Шахтар після 18-ти турів має в активі 32 бали та займає четверту позицію в турнірній таблиці української Прем'єр-ліги.
  • Олександрія із 17-ма балами йде 11-ю в чемпіонаті України.
  • Команда Ротаня проведе наступний матч із Зорею 3 березня, а «гірники» того ж дня поїдуть в гості до Кривбасу.