Шахтар обіграв Металіст 1923 та піднявся до топ-4 УПЛ: харків’яни після відходу Едмара очок ще не набирали

Переглядів 1005
4 голоси
Шахтар - Металіст-1925. Фото: УПЛ
У матчі 16-го туру Української Прем'єр-ліги донецький Шахтар приймав харківський Металіст 1925. Поєдинок закінчився перемогою господарів із рахунком 2:0
  • Шахтар не перемагав у двох турах УПЛ поспіль.
  • Металіст здобув лише одну перемогу в останніх п'яти поєдинках чемпіонату.
  • Донецька команда жодного разу ще не програвала Металісту 1925.
  • Харків'яни, після того як команду залишив Едмар, очок ще не набирали.
  • Шахтар удома з Маріно Пушичем вперше переміг в рамках УПЛ.
  • Металіст 1925 пропускає вісім матчів поспіль. Триває антирекордна серія клубу.
  • Матч першого кола завершився перемогою «гірників» з рахунком 2:1. Голами відзначились Матвієнко, Траоре та Юсов.

Хоч Шахтар і володів ініціативою протягом першого тайму, однак команда Пушича створила лише один небезпечний момент. Криськів пробивав з-за меж штрафного майданчика, але прямо по центру ворот – м'яч прилетів до рук Сидоренка.

В другому таймі Шахтар заграв значно веселіше і зумів вийти вперед. Олександр Зубков отримав передачу на хід біля штрафного майданчика на правому фланзі, пройшовши ближче до воріт, переграв Червака і точним ударом у дальній кут забив гол.

Донецький клуб подвоїв перевагу завдяки пенальті, який реалізував Криськів.

Більше команди не забивали, а фінальний свисток зафіксував перемогу команди Пушича.

▶️Переглянути голи матчу Шахтар — Металіст 1925 можна в телеграм-каналі FanDay

Українська Прем'єр-ліга, 16-й тур

Шахтар — Металіст 1925 — 2:0

Голи: Зубков, 59, Криськів, 78

• Шахтар в наступному турі зіграє із рівненським Вересом, що відбудеться 8-го грудня.
  • Металіст 1925 буде протистояти київському Динамо 7-го грудня.
  • Після сьогоднішнього поєдинку донецький клуб набрав 28 очків і знаходиться на четвертій позиції в турнірній таблиці УПЛ, а харків'яни мають 15 балів та йдуть 11-ми.